Contacte

UAB "Gelgotos transportas"

Adresa
Exleasingcar Marijampolė Gėlyno g. 10, LT-68100, Marijampolės sav., Lituania
Signing of the contract, payment for cars, car pick up,
car workshop services, car wash services, car retailing, general information.
Program de lucru

I-V  8:00-17:00

Exleasingcar Vilnius Parodų g. 2, LT-04133, Vilnius, Lituania
Signing of the contract, payment for cars, general information.
Program de lucru

I-V  9:00-18:00


Numarul de înregistrare al companiei:
300016057

Numarul de TVA:
LT100000971716

Telefon.

+370 343 70 236

Fax

+370 343 99034


Representatives in Belarus

ООО «Подбор Авто»

Adresa
Slobodskaja ul. 2 - 10, 4th floor, Minsk
(building of express oil change)

www.autocom.by
info@autocom.by
+375 29 6666-286

Cont bancar de plată AB Šiaulių bankas»

Banca:
AB Šiaulių bankas
Codul băncii:
71800
Cont bancar:
LT617181800036467411
Cod SWIFT
CBSBLT26
Recipient
UAB "Gelgotos transportas"
Introduceți ID-ul vehiculelor în scopul plății

Licitatii auto

Customer Service Specialist Kristina Pranskevičienė

Kristina Pranskevičienė
LT, EN, RU
Senior Sales Manager

Telefon.+370 343 20 935 Emailkristina.p@exleasingcar.com Skypekristina.exleasingcar

Stepas Kolodzeiskis

Stepas Kolodzeiskis
LT, RU, EN
Meneger de vanzari

Telefon.+370 343 20 937 Emailstepas.k@exleasingcar.com Skypestepas.exleasingcar

Aivaras Jakulevičius
LT, RU, EN, PL
Director de vanzari

Telefon.+370 616 14 353 Emailaivaras@exleasingcar.com

Vânzări de flote parcate

Sales Manager Kęstutis Vaičaitis

Kęstutis Vaičaitis
LT, RU
Meneger de vanzari

Mob. Telefon+370 650 51 077 Telefon.+370 343 31 447 Emailkestutis@exleasingcar.com

Conducerea

Executive director Egidijus Kalinauskas

Egidijus Kalinauskas
LT, RU, EN
Director

Telefon.+370 343 31 456 Emailegidijus.kalinauskas@exleasingcar.com

Salon de masini

Head of Car Workshop Dainius Spūdys

Dainius Spūdys
LT, RU
Director atelier auto

Mob. Telefon+370 655 06 762 Telefon.+370 343 70 236 Emaildainius.spudys@exleasingcar.com

Logistică

Transportare autoturism
Servicii de logistica auto

Mob. Telefon+370 650 90 301 Telefon.+370 343 31 417 Fax+370 343 99 034 Emailinfo@delca-logistic.lt

Aveti vreo intrebare?

Mesajul dvs. a fost trimis. În curând veți primi